تزریق چربی به سینه برای بزرگ کردن سینه با ساکشن و تزریق چربی خود بدن

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی به زنان این فرصت را می‌دهد تا با روشی دقیق و ظریف سایز سینه را با استفاده از جایگزینی طبیعی برای پروتزهای سینه افزایش دهند. بزرگ و برجسته کردن سینه با تزریق چربی، روشی منحصربه‌فرد است که از طریق آن می‌توان با جمع‌آوری چربی از یک قسمت از بدن و انتقال و تزریق آن به بافت سینه‌ها، افزایشی محتاطانه و بسیار طبیعی را در سایز و حجم سینه‌ها ایجاد کرد. در اینجا باید به این نکته اشاره‌ کنیم که تنها سینه‌هایی که سایز بسیار کوچکی دارند می‌توانند تحت روش تزریق چربی به حجم مطلوب برسند.

 اگر تمایل به بزرگ کردن سینه‌هایتان دارید با روش تزریق چربی به سینه بدون نیاز به جراحی می‌توانید به اندام ایده‌آلتان برسید. در جلسه‌ی مشاوره‌ی اولیه، پزشک متخصص فرم آناتومیکی بدن را مورد ارزیابی و خواسته‌هایتان را با جزئیات کامل مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد. نواحی از بدن که دارای چربی اضافی هستند شامل بیرون ران‌ها، شکم، قسمت پایین کمر و جاهای دیگر می‌شوند که بررسی می‌شوند و منطقه‌ای که برای انتقال چربی مناسب‌تر از همه می‌باشند و نیز با برداشتن چربی از آن قسمت‌ها فرم بدن زیباتر می‌شود، مشخص خواهند شد. ازاین‌رو این امر مزایای تزریق چربی به سینه را دو چندان می‌کند و این مزیت عبارت است از فرم دهی ناگزیر بدن در قسمتی که چربی از آن برداشته می‌شود. در کلینیک دکتر خان محمدی با استفاده از جدیدترین و کامل‌ترین تجهیزات می‌توانید تزریق چربی به سینه را به بهترین شکل تجربه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این روش کم‌خطر و یا رزرو وقت بزرگ کردن سینه با تزریق چربی با شماره‌ ۰۲۱۴۴۰۱۲۱۵۳ تماس حاصل فرمایید.

تزریق چربی به سینه چه مزایای نسبت به روش‌های دیگر دارد؟


بسیاری از زنان آرزو دارند که می‌توانستند چربی را از یک قسمت بدنشان بردارند و در قسمتی دیگر مانند سینه‌هایشان وارد کنند. تزریق چربی به پستان‌ها، هنگامی‌که به‌درستی انجام بگیرد، به زنان این فرصت را می‌دهد تا:

 •  سینه‌هایشان را بزرگ و حجیم‌تر کنند.
 •  ظاهری طبیعی‌تر داشته باشند و احساس کنند که سینه‌هایشان از چربی بدن خودشان است.
 •  فرم دهی و جذابیت بیشتری در بدنشان داشته باشند.
 •  کمترین جای زخم و اسکار روی بدنشان ایجاد شود زیرا در این روش به برش‌ها یا سوراخ‌های بسیار کمی نیاز است.
 •  بتوانند تقارن سینه‌های نامساوی و نامتعادلشان را اصلاح کنند.

یکی از مهم‌ترین مزایای انجام سرپایی تزریق چربی، زمان بهبودی بسیار سریع آن در مقایسه با جراحی سنتی و معمول برای بزرگ کردن سینه می‌باشد. بسیاری از جراحان پلاستیک و زیبایی، به جای ایجاد کردن یک برش بزرگ که در عمل جراحی بزرگ کردن سینه انجام می‌شود، تزریق چربی را با برش‌های بسیار کوچکی انجام می‌دهند تا دقت لازم و کافی را برای فرم دهی به سینه‌ها داشته باشند. این روش همچنین به مشخص کردن هرگونه بدفرمی یا نامتقارنی شکل سینه‌ها که قبل از این عمل وجود داشته است، کمک می‌کند.

چه کسی متقاضی مناسب برای انجام این روش است؟


برای کسی که متقاضی مناسبی باشد، بزرگ کردن سینه با تزریق چربی روشی بسیار مؤثر و با کمترین تهاجم برای حجیم سازی و افزایش سایز خواهد بود. اگرچه، زنانی که قصد انجام عمل تزریق چربی به سینه را دارند باید انتظاراتی واقع‌بینانه داشته باشند. به‌طورکلی، کسانی که به دنبال داشتن سینه‌هایی سفت‌تر با ظاهری طبیعی و افزایشی متوسط در سینه‌ها هستند می‌توانند بهترین متقاضی برای انجام این روش باشند. با این روش سایز سینه‌ها معمولاً حدود نیم تا یک سایز بزرگ‌تر خواهد شد. علاوه بر این، گرچه تزریق چربی موجب حجم دهی به سینه می‌شود، خصوصاً در قسمت خط میانی سینه‌ها و قسمت بالای سینه، این روش باعث فرم دهی و کشیدگی یا بهتر شدن پوست آن‌ها نیز خواهد شد. زنانی که پوستی شل و افتاده، سینه‌های افتاده، نامتقارنی بسیار قابل‌ توجه و یا بزرگی سایز در سینه‌هایشان دارند، متقاضی خوبی برای تزریق چربی به سینه نخواهند بود.

تکنیک‌های تزریق چربی به سینه و آماده‌سازی قبل از آن


بزرگ کردن سینه با تزریق چربی شامل دو مرحله می‌شود که در یک زمان انجام می‌گیرند، لیپوساکشن که در آن سلول‌های چربی از بدن برداشته می‌شوند و پیوند بافت چربی که  از چربی برداشته‌شده از بدن به‌ دقت آماده می‌شود و سپس از طریق تزریق، به سینه‌ها انتقال می‌یابد. بافت‌های چربی باید به‌آرامی برداشته شوند، بنابراین این روش زمان بیشتری را نسبت به جراحی بزرگ کردن سینه با پروتز صرف خواهد کرد. این تکنیک یک روش سرپایی و کم تهاجم است و دارای مزایای لیپوساکشن نیز می‌باشد. پزشک متخصص از چند هفته‌ی قبل کل روند کار را برای بیمار شرح می‌دهد و او را برای انجام این عمل آماده می‌کند. در مواردی بخصوص، وی به بیمار توصیه می‌کند تا یک بسط دهنده‌ی خارجی را بنام Brava بپوشد که بدن او را برای داشتن شرایط مناسبی جهت تزریق چربی آماده خواهد کرد. اگرچه تغییرات کند و تدریجی هستند، فشار بسط دهنده به بدن کمک خواهد کرد تا به‌طور طبیعی بافت جدید و رگ‌های خونی جدید را ایجاد و فضای کافی را برای تزریق چربی فراهم کند. وقتی زمان انجام تزریق چربی فرامی‌رسد، بافت چربی را از چند قسمت مختلف بدن از طریق فرآیند لیپوساکشن برمی‌دارند. برداشت چربی با استفاده از تکنیک‌های لیپوساکشن از طریق سوزن‌های بسیار ریزی انجام می‌گیرد. پزشک چربی موردنیاز برای تزریق به سینه‌ها را با دست بیرون می‌کشد (بجای استفاده از دستگاه ساکشن) تا سلول‌های چربی را به‌آرامی از محل بردارند و میزان چربی برداشته‌ شده را به حداکثر برساند. چربی را با دقت زیاد آماده و سپس از طریق سوزن‌های بسیار ریزی به محل‌های مشخص‌ شده در سینه تزریق می‌کنند. فرآیند تزریق چربی به تکنیکی ظریف و دقیق نیاز دارد تا سلول‌های چربی با دقت در محل‌های چندگانه‌ی سینه وارد شوند و نتایج روش بزرگ کردن سینه با تزریق چربی، به بهترین شکل انجام بگیرد. این کار کاملاً برنامه‌ریزی‌ شده انجام می‌گیرد تا اطمینان کافی برای ایجاد تعادل فیزیکی و حفظ تقارن سینه‌ها حاصل شود. هیچ برشی روی بدن بیمار ایجاد نخواهد شد. اکثر بیماران در طی دو ساعت، تحت بی‌هوشی کامل یا روش خواب‌آوری (سدیشن) هوشیارانه‌ی IV، تحت این درمان قرار می‌گیرند.

چه مراقبت‌هایی بعد از این روش لازم است؟


یک پانسمان کوچک در محل تزریق روی سینه‌ی بیمار قرار خواهد گرفت که باید برای 10 روز آن را داشته باشد. پزشک متخصص همچنین مصرف یک دوره داروهای آنتی‌بیوتیک را برای کاهش خطر عفونت تجویز خواهد کرد. نوحی از بدن بیمار که چربی از آن‌ها برداشته‌شده است، با یک گن مخصوصی که به بیمار داده می‌شود، پوشش داده می‌شوند. بیمار باید این گن را برای حداقل سه هفته بعد از این عمل بپوشد. در این مدت، بیمار باید از هرگونه فعالیت سنگین و پوشیدن سوتین‌های ورزشی تنگ خودداری کند.

نتایج


بیمار نتایج را فوراً مشاهده خواهد کرد، اگرچه ظاهر و احساس سینه‌ها در طی چند هفته و یا چند ماه بعد از درمان بهتر خواهد شد، در این مدت چربی تزریق‌ شده به بخشی لاینفک از سینه‌ها تبدیل خواهد شد. درصورتی‌که وزن بیمار دچار نوسانات قابل‌توجهی نشود، این نتایج دائمی خواهند بود. اگرچه بارداری و شیردهی نیز می‌توانند ظاهر سینه‌ها را تغییر دهند و چربی تزریق‌شده طبیعتاً با پیر شدن اندام بیمار تغییر خواهد کرد. برخی زنان در بین جلسات، دچار تورفتگی سینه‌ها می‌شود که این به خاطر کاسته شدن مقداری از ذرات چربی می‌باشد. این وضعیت نگران‌کننده‌ای نیست. درست مانند یک پیکرتراشی، بیمار باید برای رسیدن به نتایج نهایی و دست یافتن به‌ظاهر زیبایی که آرزوی داشتن آن را دارد، صبور باشد.

تزریق چربی برای زنان لاغر مناسب است؟


ممکن است زنانی که بسیار لاغر هستند، چربی کافی برای انتقال دادن به سینه‌ها را نداشته باشند. اگرچه بهترین نتایج معمولاً در زنان لاغر به دست می‌آید، زیرا بخش عمده‌ای از بافت چربی آن‌ها حاوی سلول‌های چربی موردنیاز می‌باشد. با بالا رفتن وزن، سلول‌های چربی بزرگ‌تر می‌شوند و از طریق روغن بدن خورده می‌شوند. سلول‌های حاوی روغن، شکننده‌تر هستند و احتمال بقای فرایند برداشت و انتقال چربی را کاهش می‌دهند. علاوه براین، افزودن 200 سی‌سی چربی به سینه‌ی زنان لاغر می‌تواند تغییرات بسیار قابل‌ توجهی را حاصل کند، درحالی‌که همین مقدار به سینه‌ی زنانی چاق‌تر کمتر قابل‌توجه است.

محدودیت‌های بزرگ کردن سینه با تزریق چربی


چند مورد کاستی بسیار واضحی در بزرگ کردن سینه با تزریق چربی وجود دارد که اولین مورد از میان آن‌ها این است که فرد نمی‌تواند افزایش سایزی بیشتر از یک حجم کوچکی را از این روش انتظار داشته باشد. اگر کسی بخواهد سایز سینه‌ها را 4/1 تا 2/1 سایز یا بیشتر افزایش دهد، جراحی پروتز سینه را به او توصیه می‌کنیم. برخلاف بزرگ کردن سینه با پروتز که در آن می‌توان انتظار افزایش سایز سینه‌ها با اندازه‌ای قابل پیش‌بینی‌تری را داشت، تزریق چربی می‌تواند با توجه به حجم چربی گرفته و تزریق‌شده متغیر باشد و تنها نتیجه‌ی قابل پیش‌بینی آن این است که تنها می‌توان اندکی افزایش را انتظار داشت. برای بیمارانی که قصد انجام تزریق چربی به پستان‌ها را دارند، در زیر به محدودیت‌ها و معایب این روش اشاره خواهیم کرد:

 •  برای اینکه تزریق چربی اثرگذار باشد، نمی‌توان از مقدار بزرگی از چربی برای انتقال استفاده کرد زیرا بقای چربی پیوندی به رابطه‌ی بسیار نزدیک مقادیر کوچکی از چربی با بافت گیرنده‌ای که به‌خوبی آوندی و فضا دار شده است، نیاز دارد.
 •  تنها افزایش مقداری حجم را باید انتظار داشت. به‌طورمعمول بزرگ کردن سینه به‌اندازه‌ی تقریباً یک‌چهارم سایز معمول، حاصل می‌شود.
 •  افزایش حجم سینه برای مدت‌زمانی طولانی‌تر به‌اندازه‌ی پنجاه تا هفتاد و پنج سی‌سی را به‌ ندرت می‌توان انتظار داشت. این مقدار، کمتر از کوچک‌ترین سایز پروتزهای موجود می‌باشد.
 •  اگر افزایش حجم بیشتری را برای سینه انتظار دارید، به چند جلسه درمان نیاز خواهید داشت.
 •  در زنان لاغر یا کسانی که تحت چند جلسه درمان قرار می‌گیرند، ممکن است مقداری ناهمواری و بدفرمی در محلی که چربی از آن گرفته‌ شده است (جایی که لیپوساکشن انجام‌شده است) به وجود بیاید.
 •  برآمدگی‌ها، غده‌ها یا کیست‌های چربی ممکن است در سینه‌ها ایجاد شوند که می‌توانند اختلالی در ماموگرافی و معاینات معمول برای سرطان سینه ایجاد کنند.

این روش چه عوارضی به همراه دارد؟


در همه‌ی روش‌های تزریق چربی، درصدی از چربی از بین می‌رود و یا جذب بدن می‌شود. در مواردی بسیار شدید، این امر می‌تواند منجر به بازگشت سینه‌ها به سایز اولیه خود، یا بدتر از آن شود یا ممکن است باعث ایجاد ظاهری ناهموار شود که باید با انجام جلسات بعدی تزریق چربی آن‌ها را اصلاح کرد. اکثر بیماران در یک تا سه روز اول بعد از عمل، کمی ناراحتی، ورم و کمی کبودی را در ناحیه‌ای که چربی از آن برداشته‌شده است و ناحیه‌ی سینه تجربه می‌کنند.

روش جایگزین


باید دوباره به این نکته اشاره‌ کنیم که تنها افزایش سایز بسیار اندکی را باید برای سینه‌ها از طریق روش تزریق چربی انتظار داشته باشید. اگر کسی می‌خواهد افزایش سایزی بیشتر از یک سایز یا بیشتر داشته باشد، باید به روش بزرگ کردن سینه با پروتز روی آورد.

هزینه بزرگ کردن سینه با تزریق چربی


هزینه تزریق چربی به سینه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد از جمله فرآیند تزریق چربی و تعداد جلساتی که بیمار نیاز خواهد داشت.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است